SPA

SPA (izmantojot VENUS relaksējošo terapiju)

VENUS tehnoloģija ir nākošās paaudzes daudzfunkcionāls procedūru galds, kas ir īpaši veidots, lai sniegtu ērtu un pareizu klienta auguma novietojumu dažādu skaistumkopšanas, relaksācijas un veselību veicinošu procedūru laikā.

*Gatavots no speciāla materiāla, kurš procedūras laikā nodrošina termoterapijas efektu (siltumterapija).
*Iespējams izmantot krāsu jeb hromoterapiju, kura vienā vai vairākās krāsās vienlaicīgi, vai secīgi, izgaismo siltos ūdens spilvenus.
*Paredzēts visdažādākā veida estētiskajiem pakalpojumiem un kalpo gan kā atsevišķa relaksējoša procedūra, gan kā papildus terapija citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem.

Izmantojot siltumu kopā ar īpašo šķidruma tehnoloģiju, Venus gulta ļauj masēt klienta ķermeni nepieskaroties tam, sasniedzot punktus, kurus ar rokām masāžas veicējs nespēj sasniegt. Masāža tiek veikta ar siltu šķidrumu, sasniedzot rezultātu, pateicoties relaksējošiem viļņiem un klienta masai.

Bez pilnīgas relaksācijas, kas tiek papildināta ar aromātiem un esencēm, šai masāžai piemīt terapeitiska iedarbība, uzlabojot mikrocirkulāciju, limforenāžu, mazinot muskuļu saspringumu.

Uz VENUS procedūru galda veic dažāda veida Spa un relaksējošās masāžas.

VENUS relaksējošā terapija

VENUS tehnoloģija ir nākošās paaudzes daudzfunkcionāls procedūru galds, kas ir īpaši veidots , lai sniegtu ērtu un pareizu klienta auguma novietojumu dažādu skaistumkopšanas, relaksācijas un veselību veicinošu  procedūru laikā.

VENUS galda ražošana  ir ienesusi revolūciju procedūru gultu koncepcijā gan ar  savu pārveidošanos, gan  kā daudzfunkcionālās labsajūtas jaunais instruments.

VENUS galda virsma ir gatavota no speciāla materiāla, kurš procedūras laikā nodrošina termoterapijas  efektu.

Uz VENUS galda virsmas atrodas speciāli silikona materiāla caurspīdīgi spilveni, kuri ir piepildīti ar destilētu ūdeni, un tiek uzsildīti līdz noteiktai temperatūrai pēc katra klienta vēlmēm vai vajadzībām.

Paralēli siltumterapijai un hidrospilvenu terapijai, VENUS tehnoloģiskais galds piedāvā izmantot arī krāsu jeb hromoterapiju, kura vienā vai vairākās krāsās  vienlaicīgi vai secīgi izgaismo siltos ūdens spilvenus.

VENUS tehnoloģiskais galds ir paredzēts visdažādākā veida estētiskajiem pakalpojumiem un kalpo gan kā atsevišķa relaksējoša procedūra, gan kā papildus terapija citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem.

VENUS procedūru galds veic sekojošus terapijas veidus:

* Ūdens terapija
* Sildošā terapija
* Krāsu terapija

Procedūru galda terapijas veidi sniedz neparastu daudz sensoru pieredzi.

Izmantojot siltumu kopā ar īpašo šķidruma tehnoloģiju, Venus gulta ļauj masēt klienta ķermeni nepieskaroties tam, sasniedzot punktus, kurus ar rokām masāžas veicējs nespēj sasniegt.

Masāža tiek veikta ar siltu šķidrumu, sasniedzot rezultātu, pateicoties relaksējošiem viļņiem un klienta masai.

Bez pilnīgas relaksācijas, kas tiek papildināta ar aromātiem un esencēm, šai masāžai piemīt terapeitiska iedarbība , uzlabojot  mikrocirkulāciju, limforenāžu, mazinot muskuļu saspringumu.

Uz VENUS procedūru galda veic dažāda veida Spa un relaksējošās masāžas.

Wellness masāža

Lai cilvēks justos laimīgs, viņam ir nepieciešami 40 glāsti dienā. Wellness masāžas būtība ir caur labsajūtu un mieru sniegt skaistumu, veselību un spēku. Harmoniskās un maigās masāžas kustības sniegs garīgu un fizisku atpūtu saspringtiem un nogurušiem cilvēkiem, bet jau laimīgajiem kalpos kā salds eliksīrs, kas paspilgtinās jau esošo prieku par dzīvi.

Masāžas laikā, pielietojot atbilstošus kosmētiskos līdzekļus, varēs ieslīgt svaigas rīta rasas, (mežrozītes, zemenes, mellenes, avenes) vai alpu augu (kliņģerītes, āboliņš, timiāns) aromātu burvībā.