“Veselības centrs 4” filiālē “Wellslim centrs” piedāvā ādas atjaunošanas procedūras ar Jett Plasma Lift Profi!

 

 

 

Jett Plasma Lift Profi darbojas, izmantojot zemās temperatūras plazmu. Plazma tiek uzskatīta par vielas ceturto agregātstāvokli, kad vielas atomi tiek jonizēti. Jet Plasma Lift Profi ierīces darbības princips - plazma tiek iegūta, uz vielu iedarbojoties ar intensīvu elektrisko lauku, kā rezultātā rodas zemas temperatūras plazma, jo tās temperatūra ir mazāka par 100000 K (Kelvina temperatūras mērvienība). Plazmas jonizētās plūsmas iedarbībā tiek sakārtoti katjoni ādas šūnās, tādēļ uzlabojas gan ādas stāvoklis, gan izskats.

Kā notiek procedūra?

Pirms procedūras uz ādas tiek uzklāt gēls, zem kura, pēc pacienta vēlmes, var uzklāt arī hialuronskābes krēmu, tādejādi pastiprinot procedūras efektu. Pacietam uz ķermeņa tiek piestiprināti arī elektrodi, lai nodrošinātu noslēgtu elektrisko ķēdi caur pacienta ādu virzīta elektriskā lauka iegūšanai, kā rezultātā izveidojas plazmas plūsma.

Izmantojot atšķirīgas ierīces iedarbības jaudas un uzgaļus var sasniegt klientam vēlamo un nepieciešamo efektu – sejas ādu var nostiprināt, atjaunot, sniegt tai pretiekaisuma un antibakteriālu efektu vai veikt pīlinga procedūru, noslīpējot virsējo ādas slāni.

Efekts pēc Jett Plasma Lift Profi ierīces izmantošanas parādās nekavējoties. Ja ādas ārstēšanas procedūras nepieciešams atkārtot, maksimāla efekta iegūšanai tiek rekomendētas 6 – 8 procedūru kurss, ar 3-7 dienu intervālu.

Ārstēšana, izmantojot Jett Plasma Lift Profi ierīci, parasti tiek integrēta plašākā procedūrā, ādas stāvokļa uzlabošanai, nosakot katram pacientam nepieciešamo ārstēšanas terapiju individuāli.

Procedūru veic “Wellslim centrs” sejas un ķermeņa estētikas speciālisti ar plašu pieredzi estētiskajā medicīnā.