Sejas ādas atjaunošana un stimulēšana, izmantojot elektriskās strāvas stimulāciju ar ierīci Jett Plasma Lift Profi!

 

wellslim centrs plasma jet profi 2 

 

“Veselības centrs 4” filiāle “Wellslim centrs” piedāvā procedūras ādas atjaunošanai, tostarp, sīko grumbu, striju un rētu korekcijai, nelielu asinsvadu, hemangiomu un pigmenta kosmētisko defektu mazināšanai, izmantojot plazmas ierīci Jett Plasma Lift Profi. Ierīce palīdzēs uzlabot ādas stāvokli arī pēc aknes akūtās fāzes, lai novērstu rētu veidošanos.

Jett Plasma Lift Profi darbojas, izmantojot zemās temperatūras plazmu. Plazma tiek uzskatīta par vielas ceturto agregātstāvokli, kad vielas atomi tiek jonizēti. Jet Plasma Lift Profi ierīces darbības princips - plazma tiek iegūta, uz vielu iedarbojoties ar intensīvu elektrisko lauku, kā rezultātā rodas zemas temperatūras plazma, jo tās temperatūra ir mazāka par 100000 K (Kelvina temperatūras mērvienība). Plazmas jonizētās plūsmas iedarbībā tiek sakārtoti katjoni ādas šūnās, tādēļ uzlabojas gan ādas stāvoklis, gan izskats.

wellslim centrs plasma jet profi 3

Plazmas tehnoloģija nodrošina ļoti saudzīgu siltuma enerģijas piegādi, kas iedarbina ādas atjaunošanas mehānismu un jauna kolagēna izstrādi, nebojājot epidermu (virsējo ādas slāni). Gan procedūras kursa laikā, gan arī vairāku nākamo mēnešu laikā, ādā notiek ilgstošs kolagēna izstrādāšanas process, sakarā ar ko mainās grumbu dziļums un daudzums.

Pēc plazmas enerģijas iedarbības uz ādu, paaugstinās tās tonuss, uzlabojas krāsa un struktūra, bet pats galvenais, sākas intensīva kolagēna izstrādāšanās.

wellslim plasma jet pirms pec 1wellslim plasma jet pirms pec 2

 

 

Kā notiek procedūra?

Pirms procedūras uz ādas tiek uzklāt gēls, zem kura, pēc pacienta vēlmes, var uzklāt arī hialuronskābes krēmu, tādejādi pastiprinot procedūras efektu. Pacietam uz ķermeņa tiek piestiprināti arī elektrodi, lai nodrošinātu noslēgtu elektrisko ķēdi caur pacienta ādu virzīta elektriskā lauka iegūšanai, kā rezultātā izveidojas plazmas plūsma. Tikko kā veidojas lādiņš, tas caur želeju nonāk un iedarbojas tieši uz pacienta ādu.

Izmantojot atšķirīgas ierīces iedarbības jaudas un uzgaļus var sasniegt klientam vēlamo un nepieciešamo efektu – sejas ādu var nostiprināt, atjaunot, sniegt tai pretiekaisuma un antibakteriālu efektu vai veikt pīlinga procedūru, noslīpējot virsējo ādas slāni.

Efekts pēc Jett Plasma Lift Profi ierīces izmantošanas parādās nekavējoties. Ja ādas ārstēšanas procedūras nepieciešams atkārtot, maksimāla efekta iegūšanai tiek rekomendētas 6 – 8 procedūru kurss, ar 3-7 dienu intervālu.

Ārstēšana, izmantojot Jett Plasma Lift Profi ierīci, parasti tiek integrēta plašākā procedūrā, ādas stāvokļa uzlabošanai, nosakot katram pacientam nepieciešamo ārstēšanas terapiju individuāli.

 

wellslim centrs plasma jet profi 4

 

Procedūru veic “Wellslim centrs” sejas un ķermeņa estētikas speciālisti ar plašu pieredzi estētiskajā medicīnā.