Mezoporācija – atgūsti skaistumu bez injekcijām

news-img

Mezoporāciju, pielietojot mesoestetic kosmētiskos līdzekļus un TMT sistēmu, veic gan sejai, gan ķermenim. Šīs procedūras būtība – bez injekcijām, ar elektrisko impulsu palīdzību ādā ievadīt „jaunības kokteili”. Ar mehāniskas iedarbības palīdzību aktīvās vielas tiek nogādātas šūnās tieši tur, kur tas nepieciešams. To panāk ar īsiem elektriskiem impulsiem, uz sekundes simtdaļām radot elektrisko lauku, kas atver ādā īpašus ūdens kanālus, pa kuriem aktīvās vielas var ievadīt lielākos daudzumos un dziļāk nekā ar citām tehnoloģijām. Vienu elektrodu novieto uz klienta rokas, bet otru pieslēdz aktīvo vielu kokteiļiem, iestrādājot tos ādā. Procedūru noslēgumā tiek uzklāta atjaunojoša maska, kas veicina visu aktīvo vielu iedarbību un nomierina ādu.

Šī metode ļauj koriģēt daudzas estētiskās problēmas: krunkas, akne un postaknes rētas, ādas vecuma izmaiņas, ādas tonusa un elastības zudumu. Pielietojot ķermenim, mezoporācija palīdz cīnīties ar strijām, ķirurģiskas iejaukšanās estētiskajām sekām, hiperpigmentāciju.

Pēc šīs procedūras āda iegūs daudz svaigāku izskatu un uzlabosies tās elastība, pazudīs sīkie ādas defekti un tūska. Šī ir efektīva procedūra ātra rezultāta iegūšanai, tomēr viena procedūra dos tikai īslaicīgu efektu. Lai iegūtais rezultāts būtu noturīgs, jāveic procedūru kurss.