Masāža un ķermeņa procedūras unikālā ūdens gultā

“Veselības centrs 4” filiāle “Wellslim centrs” piedāvā relaksāciju jaunā līmenī, veicot ķermeņa masāžas un skaistumkopšanas procedūras “Venus” apsildāmajā masāžas gultā ar ūdens matraci. “Venus” masāžas gulta ir speciāli veidota un izstrādāta, lai sniegtu ērtu un pareizu klienta novietojumu procedūru laikā. Ūdens gulta nodrošina pareizu muguras un visa ķermeņa balstu. Masāžas gulta ar ūdens matraci aprīkota ar gaismas paneli, kas papildina ķermeņa labsajūtu ar krāsu terapiju. Zināms, ka hromoterapija papildus dziedina un nostiprina veselību. Katrai krāsai ir unikāla iedarbība, kas iedarbojas uz dziļākiem apziņas līmeņiem. Masāžas laikā, uz siltās ūdens gultas, ķermenis tiek nedaudz tiek šūpots, kas dod dabisku dziedināšanas efektu.
Atslābinās muskuļi, uzlabojas limfas cirkulācija un asins plūsma, kas labvēlīgi ietekmē vispārējo ķermeņa stāvokli.  Daudzfunkcionālā masāžas gulta kopā ar masāžas procedūrām Jums sniegs neaizmirstamu emocionālu piedzīvojumu, kas uzlabos ķermeņa un gara labsajūtu! 

DSC 0092

 

“Venus” masāžas gultā ar ūdens matraci iespējams veikt šādas procedūras:

  • Relaksējoša ķermeņa masāža;
  • Limfodrenāžas masāža (manuālā);
  • Medus masāža;
  • Karsto akmeņu masāža;
  • Ārstnieciskā masāža ar karstajiem akmeņiem;
  • Masāža grūtniecēm.

 Vairāk par pieejamajām procedūrām 

 

“Venus” daudzfunkcionālās kušetes priekšrocības novērtējušas arī topošās māmiņas- sižets par masāžām grūtniecības laikā skatāms šeit: Gaidām kopā: relaksējošas procedūras grūtniecības laikā

Masāžas daudzfunkcionālajā masāžas gultā veic “Wellslim centrs” masiere Agita Auziņa. Telefona numuri, lai pierakstītos uz procedūrām: 67298800; 28390860. E-pasts: wellslim@vc4.lv

Procedūras “Venus” apsildāmajā masāžas gultā nav ieteicamas cilvēkiem ar smagām sirds - asinsrites slimībām un akūtām ādas saslimšanām. 

 

Masaza visas krasas

masazas gulta