Grandioza ķermeņa lutināšanas programma vasarā!

wellslim vasaras piedavajums kermena skaistumam

 

 

Wellslim ķermeņa diagnostika

Diagnostikas laikā, datorizētā programmā tiek ievadīti dati par klienta patreizējo dzīves stilu (darba režīmu, atpūtu, fiziskajām aktivitātēm etc.), veselības stāvokli un ēšanas paradumiem. Pēc datu apstrādes, WELLSLIM diagnostika sniedz precīzus informāciju par ķermeņa patreizējo stāvokli -  muskuļaudu, taukaudu un ūdens daudzumu organismā, kaulu uzbūvi, figūras īpatnībām un vielmaiņas ātrumu. Iegūtos rezultātus ir iespējams salīdzināt ar klienta vēlamajiem jeb mērķa rezultātiem, kādus sasniegt piedāvā datordiagnostika.

 

 

Masāža ar pīlingu ķermenim uz Venus gultas.

Ādu attīroša, asinsriti un limfas atteci veicinoša procedūra

 

Vaksācija

Viens no izplatītākajiem veidiem, ko pielieto nevēlamā apmatojuma likvidēšanai. Vaksācijai izmanto dažāda veida vaskus un sveķus

 

Vakuummasāža

Ķermeņa kopšanas procedūra ar vienlaicīgi kompleksu iedarbību uz ķermeņa mīkstajiem audiem – limfodrenāžai, celulīta terapijai, lokāla problēmvietu apjoma samazināšanai un ādas tonusa palielināšanai.   

 

 

Lāzerepilācija

Viena no modernākajām liekā apmatojuma likvidēšanas metodēm, kas savu augsto efektivitāti ir parādījusi jau vairāku gadu garumā. Lāzer/fotoepilāciju var pielietot dažādām ķermeņa zonām – sejai, krūtīm, kājām, rokām, padusēm un bikini.

 

 

Ūdensdziedniecības procedūru abonements

Hidroterapija jeb ūdensdziedniecības procedūras stiprina un atjauno veselību. Tiek nostiprināta organisma imunitāte un attīstīta organisma spēja pretoties slimībām, stresam un nelabvēlīgiem ārējās vides apstākļiem.

 

 

Figūras korekcijas procedūras (izņemot liposāžu)

Atkarībā no klienta vēlmēm un risināmās problēmas tiek piedāvātas ķermeņa kopšanas procedūras, kuru klāsts sevī ietver gan jaunāko skaistumkopšanas tehnoloģiju pielietojumu, gan manuālās metodes, kas vēlamā efekta panākšanai tiek kombinētas.